Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Organizační schůzka projektu ERASMUS+ KA229 v Cieszyně (Polsko)

Organizační schůzka projektu ERASMUS+ KA229 v Cieszyně (Polsko)

26.2.2020

Projekt: Erasmus+ KA229 Chráníme si Evropu

V pondělí 3. února 2020 se v partnerské škole v Cieszyně v Polsku uskutečnila další plánovaná organizační schůzka pro koordinátory a členy pracovních týmů projektu ERASMUS+ KA229 2018 - CHRÁNÍME SI EVROPU („WE PROTECT EUROPE“), jako součást řízení projektu. Setkání se zúčastnili zástupci partnerských škol z Česka, Polska a Slovenska.

Obsahem schůzky bylo hodnocení dosavadních projektových činností, výměna získaných zkušeností, příprava Mobility č. 3 v Polsku a koordinace následných projektových aktivit.

Pracovní týmy projednali i možnost další projektové spolupráce po skončení současného projektu Erasmus+ KA229.

Zahraniční stáž pro kosmetičky a kadeřníky - Španělsko 14.9.2020

Konkurz na dlouhodobou stáž do Portugalska 14.9.2020