Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Sbírka pro charitativní obchod Moment

Sbírka pro charitativní obchod Moment

29.1.2020

I když se první měsíc nového roku už chýlí ke konci, pojďme ještě spolu zavzpomínat na sklonek toho minulého. Ten, pochopitelně kromě obdarovávání vánočního, přinesl také jev v mnohém příjemnější - dávání. V rámci mezinárodního dne Giving Tuesday, který letos připadl na 3. prosince, jsme uspořádali sbírku pro charitativní obchod MOMENT http://www.moment-ops.cz/. I když tato sbírka - mezi mnohými, které naše škola pořádá - byla první svého druhu, dopadla na výbornou. Posuďte sami z přiložené citace mailu paní Kláry Dordy, která má naši školu v rámci tohoto projektu na starosti:

... Chci vám poděkovat za nasbírané dary pro Moment. Přijměte prosím děkovný certifikát, který můžete šířit mezi kolegy i navenek. Nasbírali jste 66 kg pěkných darů, čehož si moc vážíme.
Těší mě naše spolupráce :) Klára Dorda

To nás taky. Už se chystáme na příští rok!

Zahraniční stáž pro kosmetičky a kadeřníky - Španělsko 14.9.2020

Konkurz na dlouhodobou stáž do Portugalska 14.9.2020