Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Brněnské zrcadlo- soutěž kadeřníků a kosmetiček

Brněnské zrcadlo- soutěž kadeřníků a kosmetiček

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

23.1.2020

Ve čtvrtek 23. ledna se konala kadeřnická a kosmetická soutěž Brněnské zrcadlo, které se zúčastnila Magdaléna Juroszová ze třídy K3.S a Barbora Kloudová ze třídy K3.A. Dívky soutěžily v kategoriích: kosmetika: make-up "Smyslná orchidej" a kadeřnictví: "Nadčasové mikádo".
Obě děvčata se svého úkolu zhostila velmi zodpovědně, dokonce jsme získali krásné první místo, získala jej právě Barča Kloudová s tvorbou dokonalého účasu.
Výherkyni moc gratulujeme a oběma zúčastněným děkujeme!

Zahraniční stáž pro kosmetičky a kadeřníky - Španělsko 14.9.2020

Konkurz na dlouhodobou stáž do Portugalska 14.9.2020