Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Závěr roku ve sportovním duchu

Závěr roku ve sportovním duchu

Závěr roku ve znamení sportovních úspěchů našich žáků
V Havířovské lize středních škol naši žáci navázali na sportovní úspěchy z počátku školního roku. Naše škola již tradičně pořádala Městské kolo ve volejbale dívek. Sportovní klání pod vysokou síti proběhlo 13. listopadu 2019 v prostorách Městské sportovní haly Slávie. Naše volejbalistky se umístily na 2. místě. Na úspěchu se podílely hlavně žákyně:
• Dudová Aneta /L4.A/
• Sikorová Petra /L4.B/
• Sobková Anna /L4.B/
• Byrtusová Diana /L3.A/
• Gažová Kristýna /L2.A/
• Chládková Žaneta /L1.A/
• Szurmanová Klára /L1.A/
• Šolínová Eliška /K3.S/
Přesně v pátek na Mikuláše 6. prosince 2019 v tělocvičně havířovského krytého bazénu se naše žákyně zúčastnily Městského kola v sálové kopané, ve kterém zvítězily a získaly zlaté medaile. Navíc naše nejlepší střelkyně Patricie Škorpíková byla oceněná, jako nejlepší hráčka celého turnaje. Na zlatém úspěchu se podílely hlavně žákyně:
• Borská Terezie /L3.A/
• Škorpíková Patricie /L3.A/
• Toráčová Rozálie /L2.A/
• Chládková Žaneta /L1.A/
• Lukoszová Nikol /L1.B/
• Marková Nikol /H3.A/
• Šimšová Vendula /K2.S/
Tradičně bych chtěl touto cestou moc poděkovat výše uvedeným žákyním za úspěšnou reprezentaci školy na poli sportovním a zároveň popřát všem sportovcům i všem méně sportujícím pohodové vánoční svátky a úspěšný nový rok 2020. Za PK VZ a ZEM, Karel Koyš.

Dějepisná exkurze Osvětim - Březinka - Krakov 18.12.2019

Mikuláš ve Čtyřlístku 18.12.2019