Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Středoškolák, vysokoškolák v Ostravě

Středoškolák, vysokoškolák v Ostravě

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

8.12.2019

Na druhý adventní víkend se mohli těšit zájemci o studium na středních či vysokých školách. Ve dnech 6. a 7. 12. 2019 se totiž na výstavišti Černá louka v Ostravě konala akce, kde se prezentovaly snad všechny střední školy nejen Moravskoslezského kraje. Návštěvníci tak mohli získat potřebné informace přímo od zástupců škol.
Na místě bylo také Informační a poradenské středisko Úradu práce ČR v Ostravě, které se zájemcům snažilo poradit, v jakém oboru je dnes největší šance získat uplatnění na trhu práce.
Na výstavě se prezentovala také naše škola, jejíž zástupci odpovídali na mnoho zvědavých dotazů návštěvníků.

Sbírka potravinové pomoci 2019 1.12.2019

Soutěž PARTY LOOK - školní kolo 26.11.2019