Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Nejlepší florbalistky jsou ty naše!

Nejlepší florbalistky jsou ty naše!

Naše škola má opět nejlepší florbalistky v Havířově

Další úspěšnou letošní účastí našich žákyň v Havířovské lize SŠ bylo Městské kolo ve florbalu dívek v Městské sportovní hale Slávie. Tým našich děvčat letos opět porazil všechny soupeřky, získal zlaté medaile a jako nejlepší tým Havířova postoupil do okresního finále. Zlatý turnaj proběhl 11. listopadu v prostorách Městské sportovní haly Slávie na ulici Astronautů. Traduje se, že získat titul je jednodušší, než tento titul následně obhájit. Tým naší školy na pověry nedal, opět zvítězil ve všech utkáních a stal se přeborníkem města Havířova pro školní rok 2019/2020.

Úspěšný tým naší školy tvořily tyto žákyně:
Kováčová Nikola /H4.A/
Borská Terezie /L3.A/
Škorpíková Patricie /L3.A/
Toráčová Rozálie /L2.A/
Válková Simona /L2.A/
Gawryšová Daniela /L1.A/
Chládková Žaneta /L1.A/
Kročková Karolína /L1.A/
Šimšová Vendula /K2.S/
Šimůnková Radka /L2.A/
Lukoszová Nikol /L1.B/
Máchová Kateřina /L1.B/
Slováková Tereza /L1.B/
Závodná Eliška /L1.B/
Bojková Adéla /L1.A/
Všem děvčatům z vítězného týmu chci tímto poděkovat za vzornou reprezentaci školy a popřát hodně štěstí v okresním finále. Za PK TV Karel Koyš.

Taneční 2019 13.11.2019

Nové trendy v kosmetice - řasy 13.11.2019

Veletrh středních škol Ostrava 10.11.2019

Stáž v Portugalsku - Erasmus+ 6.11.2019