Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Veletrh středních škol Ostrava

Veletrh středních škol Ostrava

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

10.11.2019

Avion Shopping Park v Ostravě, jako největší regionální nákupní centrum, se maximálně snaží o zapojení do místních aktivit, podporování projektů, případně si vlastní projekty tvoří na klíč.
V pátek 8. listopadu jsme se v nákupním centru zúčastnili akce Veletrh středních škol.
Nákupní centrum nabídlo svým návštěvníkům příležitost se přímo na místě seznámit s možnostmi, které jsou na území Moravskoslezského kraje poskytovány jednotlivými školami.
Prezentace naší školy se setkala s obrovským zájmem. Největší zájem byl především o líčení a úpravu účesu.

Stáž v Portugalsku - Erasmus+ 6.11.2019

Úspěšné pořadatelství Městského kola ve futsalu dívek v rámci Havířovské ligy středních škol 4.11.2019

Krátkodobá mobilita se žáky na Slovensku 31.10.2019

Stříbro našich žákyň v Okresním finále basketbalu dívek 24.10.2019