Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Dámská jízda Domov důchodců Karviná

Dámská jízda Domov důchodců Karviná

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

18.10.2019

V pátek 18. října jsme se zúčastnili akce, která udělala radost seniorům v Domově důchodců v Karviné.
Několik našich žákyň oborů kosmetické služby a kadeřník přijelo do Karviné a pomohlo zorganizovat pro seniorky prožitkové odpoledne. Dívky nabízely starším dámám česání, jemné líčení a informovaly je o péči o obličej i tělo.
Tato akce byla oboustranně prospěšná, seniorky si užily krásný den a naše mladé kosmetičky a kadeřnice získaly cenné zkušenosti.

Úspěch našich žákyň v Městském kole stolního tenisu 15.10.2019

Ogranizační schůzka projektu Erasmus+ KA2 v Žilině (Slovensko) 10.10.2019