REKVALIFIKAČNÍ KURZY
otevíráme 29.11.2019

Život bez bariér

8.10.2019
V pátek 4. 10. 2019 se žáci třídy L3.A a H2.A v doprovodu paní učitelky Kubátové a Smejkalové aktivně zúčastnili festivalu „Život bez bariér“ v Ostravě. Festival byl zaměřen na seniory a osoby s handicapem, a to jak zdravotním, tak společenským. Žáci se tak dozvěděli, jak se dá aktivně trávit důchodový věk, jaké změny a úpravy vyžaduje zdravotní omezení nebo jaké jsou novinky na trhu s pomůckami pro zdravotně znevýhodněné osoby. Celou řadu těchto pomůcek si také vyzkoušeli na „vlastní kůži“.