Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Veletrh poskytovatelů sociálních služeb 2019

Veletrh poskytovatelů sociálních služeb 2019

18.9.2019

Ve čtvrtek 12. září navštívili žáci 1. ročníku oboru sociální činnost se svými pedagogy „Veletrh poskytovatelů sociálních služeb v Havířově“. V rámci akce měli možnost využít poradenství v oblasti zdravého životního stylu, vysokého krevního tlaku nebo obezity. Mohli si také nechat změřit krevní tlak, hladinu krevního cukru nebo BMI.
Žáci zhlédli předvedení rehabilitačních a kompenzačních pomůcek a pestrou prodejní výstavku rozmanitých výrobků uživatelů sociálních služeb. Žáci i vyučující podpořili některé vystavovatele nákupem velmi pěkných a užitečných výrobků. V interaktivních rukodělných dílnách mohli využít příležitost a vyrobit si drobnou dekoraci. Velký úspěch měla ukázka práce s canisterapeutickým psem. Akce se našim žákům moc líbila a každý z nich si odnesl užitečné informace do výuky.

Výsledky výběrového řízení na stáž v Portugalsku - projekt Erasmus+ - sociální činnost 12.9.2019

Burza učebnic 7.9.2019

Informační schůzka - stáž v Portugalsku 7.9.2019