Úspěch v Havířovské lize středních škol

27.6.2019

Jako každoročně i v průběhu celého školního roku 2018/2019 se žáci naší školy aktivně účastnili Havířovské ligy SŠ ve sportovních soutěžích. Již tradičně dosáhli reprezentantky naší školy několika pěkných výsledků.
Naše dívky obsadily 1. místo v městském kole ve florbalu a šplhu, dále obsadily 2. místo v městském kole ve futsalu, volejbale, stolním tenise a veslování na trenažéru a 3. místo v městském kole v silovém víceboji a orientačním běhu.
Takže v konečném hodnocení celoroční Havířovské ligy naše škola v kategorii dívek obsadila mezi všemi středními školami 3. místo a obhájila loňský bronzový stupínek. Předání ocenění vedením Magistrátu města Havířova úspěšným školám v letošní Havířovské lize proběhlo v prostorách Městské sportovní haly Slávie 26. června 2019.
Chtěl bych touto cestou moc poděkovat sportovním reprezentantkám naší školy a jejich učitelům tělesné výchovy, kteří je na soutěže připravují a pomáhají šířit dobré jméno školy.
Za PK VZ a ZEM, Mgr. Karel Koyš