Kytičkový den

20.5.2019

I v letošním roce se naše škola připojila k organizaci a realizaci humanitární sbírky Český den proti rakovině.
15. května se studenti 2. ročníku oboru Sociální činnost vydali do ulic Havířova a okolí a nabízeli žluté kytičky měsíčku lékařského.
I přes nepřízeň počasí studenti naší školy vybrali celkově 34 081 Kč.
Mezi nejúspěšnější prodejkyně patřily Klára Barabaszová a Lucie Turoňová (3 464 Kč).
Celkový výtěžek letošní sbírky, která byla organizována v Havířově a blízkém okolí, byl 217 098 Kč. Výtěžek sbírky v celé republice není ještě znám.