Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Den matek - Dům důchodců Karviná

Den matek - Dům důchodců Karviná

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

17.5.2019

16. 5. se některé naše žákyně účastnily akce, kterou udělaly radost seniorům v Domově důchodců v Karviné.
Jelikož v tomto zařízení převažují ženy, nachystalo vedení domova krásné překvapení u příležitosti Dne matek.
Je známo, že ženy na sebe všeobecně mají málo času. To platí dvojnásob o starší generaci žen, které žijí v domovech. Proto několik našich žákyň kosmetiček a kadeřnic přijelo do Karviné a pomohlo zorganizovat pro seniorky prožitkové odpoledne s relaxačními a regeneračními masážemi. Dívky nabízely starším dámám česání, jemné líčení a informovaly je o péči o obličej i tělo.
Tato akce byla oboustranně prospěšná, seniorky si užily krásný den a naše mladé kosmetičky a kadeřnice získaly cenné zkušenosti.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY BUDOUCÍCH 1. ROČNÍKŮ 28.5.2019

Hostesky z naší školy vzorně reprezentovaly 15.5.2019