REKVALIFIKAČNÍ KURZY
Kosmetička
otevíráme 29.11.2019

Den matek - Dům důchodců Karviná

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt
17.5.2019

16. 5. se některé naše žákyně účastnily akce, kterou udělaly radost seniorům v Domově důchodců v Karviné.
Jelikož v tomto zařízení převažují ženy, nachystalo vedení domova krásné překvapení u příležitosti Dne matek.
Je známo, že ženy na sebe všeobecně mají málo času. To platí dvojnásob o starší generaci žen, které žijí v domovech. Proto několik našich žákyň kosmetiček a kadeřnic přijelo do Karviné a pomohlo zorganizovat pro seniorky prožitkové odpoledne s relaxačními a regeneračními masážemi. Dívky nabízely starším dámám česání, jemné líčení a informovaly je o péči o obličej i tělo.
Tato akce byla oboustranně prospěšná, seniorky si užily krásný den a naše mladé kosmetičky a kadeřnice získaly cenné zkušenosti.