Úspěch našich žákyň v Okresním kole orientačního běhu

13.5.2019

V Havířovské lize středních škol naše žákyně uzavřely kruh sportovních úspěchů v letošním školním roce. V Okresním kole Orientačního běhu, které pořádali společně SPŠ Stavební, AŠSK Karviná a SKOB Havířov, v kategorii dívek středních škol, získaly naše žákyně bronzové medaile.
Úspěšný tým naší školy tvořily žákyně:
• Houšková Terezie /L2.A/
• Gažová Kristýna /L1.A/
• Kokotková Natálie /L1.A/
Chtěl bych touto cestou opět poděkovat výše uvedeným žákyním za úspěšnou reprezentaci školy na poli sportovním. Za kabinet TV Karel Koyš.