KLUB PŘÁTEL ŠKOLY

Při Střední škole, Havířov-Prostřední Suchá, příspěvkové organizaci pracuje dobrovolné sdružení občanů nezávislých na politických stranách a hnutích pod názvem Klub přátel školy, Havířov-Prostřední Suchá, z.s.. Je právním subjektem a sdružuje rodiče, učitele, žáky a přátele školy z oblasti podnikatelské veřejnosti i veřejného života.

Členem Klubu se stane každý, kdo zaplatí členský příspěvek. Ve své činnosti se Klub zaměřuje na organizování mimoškolní činnosti žáků, pořádání soutěží, kulturního a společenského života školy a taky v neposlední míře zajišťuje reprezentaci školy před širokou veřejností.

Tradičně organizuje společenské akce:

MISS RENETA
populární soutěž studentek středních škol s mezinárodní účastí konanou každoročně počátkem dubna v prostorách Kulturního domu Leoše Janáčka v Havířově - Podlesí
www.missreneta.cz

Kontakty:

PaedDr. Libor Lenčo E-mail: libor.lenco@seznam.cz
Mobil: +420 602 787 785

Sekretariát školy
E-mail: sekretariat@stredniskola-sucha.cz
Telefon: +420 553 401 731-741
Kapitána Jasioka 50
Havířov - Prostřední Suchá
PSČ 735 64

Další akce

K-MODE
velká prezentační show žáků školy

SPOLEČENSKÝ PLES

Členové Klubu přátel školy děkují všem příznivcům a dárcům za projevenou přízeň v uplynulém období i těm, kteří budou na naše žáky pamatovat v budoucnu.

Pro vaše dotazy, případné náměty ke spolupráci jsme Vám k dispozici na tel. +420 553 401 731-741.

Číslo účtu pro zasílání Vašich příspěvků a darů: 115-920350257/0100 KB Havířov.

Stanovy zapsaného spolku (ke stažení ve formátu PDF)

Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá je příspěvkovou
organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem
5. KOLO PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ