DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
12.12.2017 od 9,00 do 17,00 h
REKVALIFIKAČNÍ KURZY

REKVALIFIKAČNÍ KURZY - VZDĚLÁVÁNÍ DOSPĚLÝCH

Střední škola Havířov-Prostřední Suchá podporuje další vzdělávání dospělých, a proto nabízí rekvalifikační kurzy zaměřené na uplatnění v kosmetických službách a kadeřnickém oboru. Kurzy dalšího vzdělávání jsou tedy určeny pro ty, kteří si chtějí rozšířit své dovednosti a nabízí tak možnost pro individuální rozvoj každého z nás.
Škola v rámci oboru vzdělání je zapsána v rejstříku škol a školských zařízení, proto můžeme na základě svých vzdělávacích programů podle zákona č. 435/2004 Sb. a vyhl. 519/2004 § 1, odst. e, f. pořádat rekvalifikační kurzy pro dospělé. Škola je tak oprávněná vydávat osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností.

Kurzy jsou vedené učiteli odborných předmětů a učiteli odborného výcviku s dlouholetou praxi.

Absolvováním kurzů uchazečům zaručuje schopnost zvládnout a samostatně vykonávat činnosti, pro něž daný kurz připravuje.

Termíny naleznete u přihlášek jednotlivých kurzů.

Bližší informace obdržíte na základě přihlášky, kterou je možné si vyzvednout na odloučeném pracovišti nebo na internetových stránkách školy. Kontaktní osobou je paní Neuwirthová (tel. 733 578 807, email neuwirthova@stredniskola-sucha.cz)

Přihláška na rekvalifikační kurz - ke stažení ve WORDu

V současné době nabízíme možnost vzdělávání v následujících oborech:

Kosmetička

Manikúra a nehtová modeláž

Pedikúra a nehtová modeláž

Holičské a kadeřnické práce

Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá je příspěvkovou
organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem
REKVALIFIKAČNÍ KURZY
ŠKOLNÍ TELEVIZE
KADEŘNICKÝ A KOSMETICKÝ SALÓN