Jste tady: Úvodní strana > Informační středisko

Informační středisko

E-mail: moldrikova@stredniskola-sucha.cz

Tel.: +420 553 401 734

Informační středisko je zpřístupněno všem studentům a zaměstnancům školy: PO-PÁ od 7,30 - 14,00 hod.

Počet knižních jednotek určených k absenčním výpůjčkám : 7 474 ks.

Průměrný počet čtenářů během školního roku bývá kolem 300 zájemců z řad žáků a zaměstnanců školy.

Elektronická čtečka knih, noviny a časopisy učeny k prezenčním výpůjčkám : MF Dnes, Psychologie dnes, Pedagogika, Téma.

Knižní fond je pravidelně doplňován o novinky z oblasti odborné literatury i beletrie.

Vzhledem k tomu, že informační středisko je vybaveno nejmodernější multimediální technikou - interaktivní tabulí, dataprojektorem, PC s připojením na internet, DVD apod., je nedílnou součástí výuky naší školy.

V prostorách informačního střediska organizujeme semináře, přednášky, konference a další školní i mimoškolní akce.

K dalším akcím informačního střediska náleží organizace "Adopce na dálku" naší africké studentky Clementine Oyugi z Keni, na které se podílejí žáci i zaměstnanci školy.

Informační středisko spolupracuje s Moravskoslezskou vědeckou knihovnou v Ostravě a Městskou knihovnou v Havířově.

Informační středisko 1
Informační středisko 2