ŠKOLNÍ KNIHOVNA - informační středisko

E-mail: moldrikova@stredniskola-sucha.cz

Tel.: +420 553 401 734

Počet knižních jednotek určených k absenčním výpůjčkám: 7759 ks

Průměrný počet čtenářů během školního roku bývá kolem 400 zájemců z řad žáků a zaměstnanců školy.

Elektronická čtečka knih, noviny a časopisy určeny k prezenčním výpůjčkám: Havířovský Deník, MF Dnes, Psychologie dnes, Pedagogika.

Knižní fond je pravidelně doplňován o novinky z oblasti odborné literatury i beletrie.

Školní knihovna je zpřístupněna všem studentům a zaměstnancům školy: PO-PÁ od 7,30-14,00 hod.

Vzhledem k tomu, že knihovna je vybavena nejmodernější multimediální technikou - interaktivní tabulí, dataprojektorem, PC s připojením na internet, DVD apod., je nedílnou součástí výuky naší školy.

V prostorách knihovny organizujeme semináře, přednášky, konference a další školní i mimoškolní akce.

K dalším akcím školní knihovny náleží organizace "Adopce na dálku" naší africké studentky Clementine Oyugi z Keni, na které se podílejí žáci a zaměstnanci školy.

Školní knihovna spolupracuje s Moravskoslezskou vědeckou knihovnou, s Eurocentrem v Ostravě a Mětskou knihovnou v Havířově-Suché.

3289329032913292329332943295329632973298
Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá je příspěvkovou
organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem
5. KOLO PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ