STŘEDNÍ ŠKOLA
Střední škola,
Havířov - Prostřední Suchá,
příspěvková organizace
Přihlášky ke studiu přijímáme
od 7.00 do 15.00 hod.
REKVALIFIKAČNÍ KURZY
Škola

KALENDÁŘ

19.2.2018 - "Liga mladých kreativců" - školní kolo

26.2.2018 - Rada AKAKOS ČR - Brno

1.3.2018 - UZÁVĚRKA PODÁVÁVÁNÍ PŘIHLÁŠEK KE STUDIU

4.3. až 31.3.2018 - Stáž žáků a učitelů ze Srednji frizerske šoly Ljubljana (Slovinsko) na naší škole

7.3.2018 - 14,30 h - Pedagogická rada

7.3.2018 - 15,00 h Školská rada

15.3.2018 - HARMONIE 2018 - mezinárodní soutěž kadeřníků a kosmetiček - Brno

17.3.2018 - "Beauty And Spa" Praha - mistrovství kadeřníků a kosmetiček

18.3.2018 - Casting Miss Reneta - Žilina

20.3.2018 - Odevzdání pracovních verzí ročníkových prací - Pedagogické lyceum, 3. ročník

22.3.2018 - Sportovec roku Moravskoslezského kraje

23.3.2018 - Casting MISS RENETA - Brno

24.3.2018 - Casting MISS RENETA - Praha

25.3.2018 - Casting MISS RENETA - Havířov

29.3.2018 - Velikonoční prázdniny

4.4.2018 - Okresní kolo Středoškolské odboné činnosti (SOČ) - Český Těšín

12.4.2018 - Přijímací zkoušky - 1.termín

16.4.2018 - Přijímací zkoušky - 2. termín

16.4.2018 - Finále "Ligy mladých kreativců" - Polsko

18.4.2018 - 14,30 h - Pedagogická rada a klasifikační koference

18.4.2018 - 16,00 h - TŘÍDNÍ SCHŮZKY

23.4.2018 - Vyhlášení výsledků přijímacího řízení - Kadeřník, Prodavač - motorová vozidla

25.4.2018 - Uzavření klasifikace a absence - maturanti

27.4.2018 - 7,15 h - Klasifikační konference - maturitní obory

30.4.2018 - Vydání vysvědčení - maturitní třídy

30.4.2018 - Odevzdání ročníkových prací - Pedagogické lyceum, 3. ročník

30.4.2018 - "Poslední zvonění"

30.4.2018 - Odevzdání SOP (samostatná odborná práce) - Kadeřník - 3. ročník

2.5.2018 - Vyhlášení výsledků přijímacího řízení - Pedagogické lyceum, Sociální činnost, Kosmetické služby

21.5. až 1.6.2018 - Odborná praxe - Kosmetické služby (K3.S)

21.5. až 1.6.2018 - Odborná praxe - Pedagogické lyceum ( L2.A, L2.B, L3.A)

21.5. až 1.6.2018 - Odborná praxe - Sociální činnost (H2.A, H3.A)

25.5.2018 - Uzavření klasifikace a absence - K3.B, P3.B

25.5.2018 - Prezentace projektových prací - Kadeřník, 1. ročník

30.5.2018 - 7,15 h - Klasifikační konference - K3.B, P3.B

31.5.2018 - Vydání vysvědčení - K3.B, P3.B

1.6.2018 - Závěrečné zkoušky - písemná část

4.6. až 6.6.2018 - Závěrečné zkoušky - praktická část

6.6. až 7.6.2018 - Obhajoba ročníkových prací - Pedagogické lyceum, 3. ročník

8.6. až 16.6.2018 - Literárně historická exkurze

11.6. až 22.6.2018 - Odborná praxe - Sociální činnost, 1. ročník (H1.A)

12.6. až 13.6.2018 - Závěrečné zkoušky - ústní část

14.6. až 20.6.2018 - Vodácký kurz - Otava

20.6.2018 - 19,00 h - Finálový večer MISS RENETA 2018

21.6.2018 - Uzavření klasifikace a absence

25.6.2018 - 12,00 h Pedagogocká rada a klasifikační konference

Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem
Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá je příspěvkovou
organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem
PROJEKTY
ŠKOLNÍ TELEVIZE
KADEŘNICKÝ A KOSMETICKÝ SALÓN
PORTÁL UČITELŮ
KLUB PŘÁTEL ŠKOLY
ŠKOLA JE ČLENEM ASOCIACÍ
Asociace středních škol oborů kadeřník, kosmetička ČR Asociace učňovských zařízení Asociace výchovných poradců
PROJEKT EDISON
AIESEC Česká republika
Edison Česká republika