K-MODE 2016

Jako každý rok se nesl i letošní podzim ve znamení příprav na prezentační show K-mode. Hektické nacvičování, stříhání, šití, lepení a česání vyvrcholilo ve čtvrtek 15. prosince. Ve třech představeních předvedlo několik desítek žáků zajímavé kolekce, taneční, humorná i pěvecká vystoupení. Tématem show byl přírodní koloběh ve světě fauny a flóry. Celým programem provázela matka Země, éterická víla a všetečný troll. Diváci měli možnost vidět probuzení motýlů, tanec divokých koček, květinovou účesovou tvorbu spojenou s body-artem, přehlídku šelem v kolekci z kůže, dovádění vysoké zvěře a na závěr se na vánoční atmosféru naladili pohádkou.

K-mode v přírodním koloběhu