Jste tady: Úvodní strana > Kadeřnický a kosmetický salón > Novinky a akce

Novinky a akce

Speciální procedury | Přístroje | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

Strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (21-30 z 214)

Den otevřených dveří i na praxi

13.12.2023

V úterý 12. 12. 2023 proběhl den otevřených dveří také na odloučeném pracovišti.

V pondělí 27. 11. 2023 je naše škola plně v provozu

Vážení rodiče, milí žáci,
v pondělí 27. 11. 2023 je naše škola plně v provozu. Přestože někteří zaměstnanci školy jsou zapojeni do stávky organizované ČMOS PŠ, tato skutečnost nemá vliv na provoz školy.
Z důvodu ohlášené stávky zaměstnanců v organizaci, která naší škole zajišťuje stravování, nebudou v pondělí 27.11.2023 vydávány obědy. Obědy objednané na tento den budou v systému stravování zrušeny.
Pokud dochází z důvodu stávky pouze k uzavření školní jídelny, ale nikoliv školy, je povinností ředitele zajistit stravování dětem či žákům jiným způsobem. Žákům, kteří měli zájem o objednání náhradní stravy jsme ji na pondělí zajistili.
Mgr. Petr Szymeczek, ředitel

Den pro seniory v Karviné

20.11.2023

Ve čtvrtek 16. 11. jsme se zúčastnili v Domově důchodců v Karviné akce Den pro seniory.
Žákyně 3. ročniků oboru kadeřník a kosmetické služby seniorky učesaly, nabarvily obočí a provedly zkrášlující make-up. Vše proběhlo ve velmi příjemné atmosféře.
V Domově důchodců jsme byli už po několikáté a velmi rádi se tam vracíme.

Návštěva na odloučeném pracovišti

16.11.2023

Včera nás na odloučeném pracovišti navštívili žáci družiny ZŠ Žákovská, aby se seznámili s obory kadeřník a kosmetické služby.
V rámci návštěvy naši žáci malým klientům ostříhali a upravili vlasy a vytvořili barevné kreace pomocí barevných sprejů.

Věk jí sluší 2023

5.11.2023

V pátek 3. listopadu se zúčastnily žákyně oborů kadeřník a kosmetické služby akce v denním stacionáři s názvem Věk jí sluší. Na akci se také podílely učitelky odborného výcviku paní Ráczová a Pospěchová.
Dívky se moc snažily, klientky stacionáře učesaly a krásně nalíčily pro focení do kalendáře. Výsledek byl úžasný, setkal se s obrovským úspěchem a velkou spokojeností všech. Ženy se cítily sebevědomě, krásnější a mladší. Jejich úsměvy nám dokazovaly, jak je naše práce přínosem. Denní stacionář měl akci připravenou na jedničku a dokonce jsme úspěch oslavily nealkoholickým šampaňským.

Beseda s kadeřnicí

1.11.2023

Dnes k nám opět zavítala naše bývalá žákyně oboru kadeřník Markéta Turoňová.
Pro skupinu žáků K2.A si připravila krátkou besedu o podnikání v oboru, pak následovala ukázka balayage na modelce.
Markétě přejeme mnoho úspěchů v podnikání i v osobním životě.

Webináře pořád frčí!

25.10.2023

Žáci prvního ročníku oboru kadeřník se včera zúčastnili webináře. Ten vedla firma Matrix, která představila budoucím kadeřníkům zajímavosti související s účesovou tvorbou.

Kadeřnické školení na odloučeném pracovišti školy

25.10.2023

Žáci K3.B se školili na odloučeném pracovišti školy.
Budoucí kadeřníci pracovali pod vedením odborné trenérky firmy Bes.
Školení bylo zaměřeno na balayage, melírování a barvení vlasů.

"Nejlepší absolvent 2023" - ocenění našich absolventek Hospodářskou komorou ČR

24.10.2023

V sobotu 21. října 2023 bylo v Kaiserštejnském paláci na Malostranském náměstí v Praze předáno ocenění Hospodářské komory České republiky „Nejlepší absolvent 2023“ třem letošním absolventkám naší školy.

Gratulujeme kosmetičkám Romaně Chrascinové a Kláře Holičové a kadeřnici Anetě Kassabové.

Školení kadeřníků v Ostravě

Tento týden absolvovali naši budoucí kadeřníci odborný seminář v Ostravě.
Školení firmy Primavera bylo zaměřeno na nové trendy v kadeřnickém oboru a na přípravky značky Alterego a Echosline. Profesionální trenéři nám předvedli techniky barvení a melírování vlasů a také speciální kroky při péči o poškozené vlasy.

Strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (21-30 z 214)