Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Úspěch naší studentky v okresním kole Konverzační soutěže v anglickém jazyce

Úspěch naší studentky v okresním kole Konverzační soutěže v anglickém jazyce

12.3.2018

Koncem února proběhlo okresní kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyce v Orlové. Soutěž byla složena ze dvou částí, studenti nejdříve absolvovali poslechový text a poté museli hovořit na jedno z vylosovaných témat. O tom, že to byl úkol nelehký, svědčí témata jako Problémy České republiky, Zdraví a zdravotní péče, Svět ve 21. století a spousta dalších. Studenti navíc museli odpovídat na otázky a obhajovat své názory týkající se daného tématu.
Naši školu reprezentovala vítězka školního kola Kristýna Vavříková ze třídy L3.A a byla velmi úspěšná. V silné konkurenci studentů gymnázií a ostatních středních škol našeho okresu Kristýna obsadila pěkné 4. místo.
Studentce gratulujeme.

Puškinův památník 1.3.2018