Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Lyžařský kurz ve Vysokých Tatrách

Lyžařský kurz ve Vysokých Tatrách

19.2.2018

Letošní zima příliš sněhové nadílky v Česku nenabídla, proto se začátkem ledna vypravili naši žáci prvních ročníků na tradiční lyžařský výcvikový kurz na Slovensko do Vysokých Tater. V průběhu kurzu jsme na lyžích a snowboardech prověřili všechny lyžařské svahy Tatranské Lomnice a Štrbského Plesa, relaxovali v akvaparku TATRALANDIA v Liptovském Mikuláši, navštívili Slovenský ledový chrám a ledové sochy na Hrebienku ve Starém Smokovci. Závěr kurzu jsme obohatili o tradiční karneval na lyžích. Sněhové podmínky výborné, počasí nám přálo, takže i přes drobná onemocnění, únavu a občasné pády se lyžařský výcvik vydařil, o čemž svědčí fakt, že se mnohým vůbec nechtělo domů. Už teď se těšíme na lyžařský kurz v příštím roce.

Za PK VZ a ZEM, Karel Koyš.

Naše žákyně byla oceněna hejtmanem Moravskoslezského kraje 19.2.2018

MK SŠ ve veslování na trenažéru 2018 19.2.2018