Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Prezentace oborů kadeřník a kosmetické služby

Prezentace oborů kadeřník a kosmetické služby

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

1.2.2018

30. 1. 2018 se uskutečnila na odloučeném pracovišti školy, kde probíhá odborný výcvik oboru kadeřník a kosmetické služby, prezentace náplně studia obou oborů. Akce se zúčastnili výchovní poradci, učitelé a žáci devátých tříd ZŠ Těrlicko, ZŠ Žákovská a ZŠ F. Hrubína.
Na přípravě a realizaci akce se aktivně podíleli učitelé odborného výcviku a studenti 3. ročníku obou oborů. Po prohlídce prostor odloučeného pracoviště se naši studenti ujali žáků ZŠ a vytvořili jim různé variace stihů, účesů a líčení pro denní nošení. Součástí prezentace byla také ukázka soutěžních účesů a líčení pro nadcházející soutěže.
Prezentace měla velký úspěch a žáci ZŠ odcházeli velmi spokojeni. Věříme, že se někteří zúčastnění žáci stanou studenty naší školy a zejména prezentovaných oborů.

Naše žákyně byla oceněna hejtmanem Moravskoslezského kraje 19.2.2018

Soutěž SUDOKU 1.2.2018