Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > K-Mode 2017

K-Mode 2017

17.1.2018

V prosinci vyvrcholily podzimní přípravy našich žáků a učitelů na prezentační show K-mode. Letos se nesla ve znamení hvězd, a to nejen nebeských, ale také těch slavných pozemských. Návštěvníci tří představení v Kulturním domě Petra Bezruče měli možnost podívat se, co se děje před hvězdnou bránou. A k vidění toho bylo opravdu hodně. Taneční čísla, módní přehlídky, hudební vystoupení i dramatická pohádka. Modely byly vyrobeny z nejrůznějších materiálů a modelky se třpytily a světélkovaly jako skutečné hvězdy.
Účinkující se po úspěšném vystoupení rozloučili společnou písní a popřáli všem krásné svátky.

Naše žákyně byla oceněna hejtmanem Moravskoslezského kraje 19.2.2018

Den otevřených dveří 17.1.2018