Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Sbírka pro děti z centra Čtyřlístek

Sbírka pro děti z centra Čtyřlístek

5.1.2018

Naše škola dlouhodobě spolupracuje s havířovskou pobočkou Dětského centra Čtyřlístek, které zařizuje terénní pomoc v rodině, psychologickou ambulanci a poskytuje domov dětem, jež potřebují okamžitou pomoc. Před Vánoci centrum pravidelně navštěvují naši žáci, kteří dětem nosí dárečky, hrají si s nimi a seznamují se s chodem celého zařízení. Tento rok žáci oboru pedagogické lyceum a sociální činnost uspořádali finanční sbírku. Bylo vybráno 3 600 Kč, za něž se nakoupily dárkové poukázky prodejny OPTYS, které budou využity na nákup výtvarných potřeb a školních pomůcek.
Poukázky byly osobně předány vedoucí zařízení paní Simoně Šosté, která žáky provedla po zařízení a zorganizovala besedu s pracovníkem centra. Nakonec se naši žáci vrhli na nejoblíbenější činnost - hraní s dětmi.

Naše žákyně byla oceněna hejtmanem Moravskoslezského kraje 19.2.2018

Dobročinný vánoční jarmark 5.1.2018