Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Fotbalistky naší školy vítězí na všech frontách

Fotbalistky naší školy vítězí na všech frontách

17.12.2017

Po vítězství našich žákyň v městském kole ve futsalu dívek v rámci Havířovské ligy středních škol v říjnu letošního roku se náš dívčí tým zúčastnil i městského kola v sálové kopané dívek. Městské kolo proběhlo letos 8. prosince v tělocvičně krytého bazénu v Havířově-Šumbarku. Tým fotbalistek naší školy s přehledem obhájil loňské 1. místo a stal se přeborníkem města Havířova pro školní rok 2017/2018. Úspěšný tým naší školy tvořily tyto žákyně:

Pochylová Kateřina /L4.A/
Borská Terezie /L1.A/
Pálová Barbora /H3.A/
Wachtarczyková Leona /H3.A/
Kováčová Nikola /H2.A/
Marková Nikol /H1.A/
Škorpíková Patricie /L1.A/
Čepová Jana /L4.A/

Gratulujeme a děkujeme všem našim fotbalistkám za úspěšnou reprezentaci školy na poli sportovním.

Za kabinet TV, Karel Koyš.

Školní kolo olympiády v českém jazyce 8.12.2017

Projekt Krokus 8.12.2017