Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Konverzační soutěž v anglickém jazyce

1.12.2017

Jako každý rok proběhlo poslední listopadový den školní kolo soutěže v anglickém jazyce. V prvním kole studenti soutěžili v poslechu a práci s textem. Ti nejúspěšnější postoupili do druhého kola, kde bez předchozí přípravy hovořili na téma týkající se našeho běžného života. Všichni zúčastnění prokázali v anglickém jazyce své schopnosti, ale na stupně vítězů dosáhli jen ti nejlepší. Milým překvapením bylo, že po dlouhé době trvání naší soutěže se zúčastnili ve větším počtu i chlapci a navíc byli velmi úspěšní.

1. místo: Kristýna Vavříková – L3.A
2. místo: Bronislav Šimša – L2.A
3. místo: Ondřej Heczko - L2.A

Všem zúčastněným děkujeme, vítězům gratulujeme a budeme držet palce Kristýně Vavříkové, která nás bude reprezentovat v okresním kole konverzační soutěže.

Výstava "Život bez bariér" 21.11.2017

Návštěva Tyfloservisu 21.11.2017