Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Taneční

Taneční

21.11.2017

Ryze českou specialitou, která se stala neodmyslitelnou součástí života středoškoláků, patří již více než sto let kurzy společenského tance a chování. Ani letos mezi návštěvníky podzimních lekcí nechyběli naši žáci. Kurzy pořádá ve Společenském domě Reneta taneční škola Flodur a naši žáci již měli možnost ukázat, co se během podzimu pod vedením Mgr. Lenky Roikové naučili. Před dvěma týdny proběhla první prodloužená lekce, na níž byli vedle rodičů a přátel pozváni také učitelé. Naše žákyně se proměnily v půvabné princezny a potěšily tím všechny své hosty.

Výstava "Život bez bariér" 21.11.2017

Návštěva Tyfloservisu 21.11.2017