Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Výstava "Život bez bariér"

Výstava "Život bez bariér"

21.11.2017

10. 11. 2017 se již tradičně vypravili studenti třídy 3. ročníku pedagogického lycea a 2. ročníku sociální činnosti se svými pedagogy do Ostravy na výstavu Život bez bariér. V rámci výstavy se prezentuje celá řada poskytovatelů sociálních služeb, a studenti tak měli možnost osobně se seznámit s jejich činností. Dozvěděli se spoustu zajímavých informací, které mohou využít jak pro sebe, tak pro své blízké, vyzkoušeli si celou řadu kompenzačních pomůcek – vozík, upravený automobil, zvedák apod. Na krátkou chvíli se někteří zúčastnili i canisterapie.

Naše škola má opět nejlepší volejbalistky v Havířově 19.11.2017

Proměna 2017 8.11.2017