Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Exkurze do Britského centra v Ostravě

Exkurze do Britského centra v Ostravě

8.11.2017

Prvního listopadu se studenti druhého ročníku pedagogického lycea zúčastnili exkurze do Knihovny města Ostravy. Cílem této exkurze bylo seznámit studenty s jedním z oddělení knihovny - Britským centrem a především s možností vykonání Cambridgeských zkoušek FCE a CAE v rámci anglického jazyka. Jelikož více studentů o těchto zkouškách už v minulosti slyšelo a uvažovalo, posloužila tato exkurze zejména jako příležitost k rozšíření informací o testování. V rámci besedy si vyslechli obecné informace o Britském centru, průběhu zkoušek, prohlédli si starší zadání a měli možnost posoudit současnou úroveň svých znalostí. Na závěr měli studenti možnost položit lektorovi otázky týkající se těchto mezinárodně uznávaných zkoušek. Návštěva Britského centra byla přínosná nejen pro studenty zajímající se o testování, protože i ostatní se přesvědčili, že znalost anglického jazyka je nutná.

Školní kolo recitační soutěže a pedagogické poemy 3.11.2017

Gaudeamus - veletrh vysokých škol v Brně 2.11.2017