Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Veletrh poskytovatelů sociálních služeb

Veletrh poskytovatelů sociálních služeb

6.10.2017

V pátek 15. 9. 2017 navštívili žáci 1. a 2. ročníku oboru sociální činnost se svými pedagogy „Veletrh poskytovatelů sociálních služeb“ v Havířově. Studenti tak měli možnost seznámit se s celou řadou poskytovatelů a jejich činnostmi. Součástí veletrhu byla i putovní výstava Ligy proti rakovině s názvem „Každý svého zdraví strůjcem“. V rámci této výstavy studenti zhlédli panely s informacemi o prevenci rakoviny doplněné kreslenými vtipy a vyplnili si test, za který byli odměněni dárkem. Také si na vlastní kůži vyzkoušeli např. zátěž pro organismus, když náhle přiberou, své smyslové dovednosti a otestovali si i své znalosti z anatomie.

Úspěšnost přijetí našich absolventů na vysoké školy 1.10.2017

Adrenalinový sportovní kurz - Březová 1.10.2017