Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Mezinárodní přátelský víceboj

Mezinárodní přátelský víceboj

1.10.2017

Konec září patří už pravidelně přátelskému setkání se zástupci našich partnerských škol z Ciesczyna, Rydultow a Žiliny. Při této příležitosti naše škola organizuje mezinárodní sportovní víceboj, kterého se účastní žáci zmíněných škol a také žáci sousední základní školy a děti z mateřské školy.
Opět jsme si pro venkovní aktivity objednali nádherné počasí, a proto se všem sportovalo jedna báseň. Žáci vytvořili smíšená družstva a utkali se ve volejbale, v badmintonu, jízdě na koloběžkách, ve stolním tenise a ve skoku do dálky.
Všichni sportovci si dopoledne krásně užili a na závěr také osladili, protože každé družstvo získalo dort.
Už teď se těšíme na další společné aktivity, ať už na půdě našich partnerů nebo opět u nás.

Úspěšnost přijetí našich absolventů na vysoké školy 1.10.2017

Adrenalinový sportovní kurz - Březová 1.10.2017