Logo Moravskoslezský kraj

Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Úspěch v havířovské lize středních škol

Úspěch v havířovské lize středních škol

1.10.2017

Jako každoročně i v průběhu celého školního roku 2016/2017 se žáci naší školy aktivně účastnili Havířovské ligy SŠ ve sportovních soutěžích. Již tradičně dosáhly reprezentantky naší školy několika pěkných výsledků. Naše dívky obsadily 1. místo v městském kole ve futsalu, volejbale, orientačním běhu a v sálové kopané, dále obsadily 2. místo v městském kole ve stolním tenise, florbalu, veslování na trenažéru a silovém víceboji. Takže v konečném hodnocení celoroční Havířovské ligy středních škol ve sportovních soutěžích naše škola v kategorii dívek obsadila mezi všemi havířovskými středními školami 2. místo a obhájila loňský stříbrný stupínek.

Chtěl bych touto cestou moc poděkovat sportovním reprezentantkám naší školy a jejich učitelům tělesné výchovy, kteří je na soutěže připravují, za šíření dobrého jména školy.