Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Mezinárodní ekologické studentské symposium

Mezinárodní ekologické studentské symposium

1.9.2017

Koncem roku se studenti sociální činnosti spolu s paní učitelkou Smejkalovou a Kubátovou vydali do Českého Těšína, aby se zúčastnili Mezinárodního ekologického studentského symposia MESS 2017, které pořádala Albrechtova střední škola v Českém Těšíně. Studenti si vyslechli spoustu zajímavých prezentací z řad žáků, studentů, ale i odborníků z praxe na téma „Agroturistika – cesta za zdravou potravinou“. Mimo to zhlédli výstavu živočišné a rostlinné produkce, soutěžní výstavu výtvarných a fotografických prací a také ochutnali produkty z rodinných farem.

Anna Lešingrová, studentka třídy H2.A, je jednou z oceněných v soutěži fotografických prací. Blahopřejeme!

Den otevřených dveří Krajského úřadu Moravskoslezského kraje 20.9.2017

Divadelní představení 1.9.2017