Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Letní sportovní den

Letní sportovní den

29.6.2017

Využili jsme prosluněný závěr školního roku a v pondělí 26. 6. poměřili své síly na poli sportovním. V rámci letního sportovního dopoledne měli žáci možnost ukázat své pohybové dovednosti v několika disciplínách. Fanoušci individuálních sportů si přišli na své u střelby na basketbalový koš a ve stolním tenisu, dvojice si vyzkoušely čtyřhru v badmintonu a každá třída pak sestavila svůj tým pro turnaj v ringu. Všechna utkání byla velice napínavá a atmosféru jim dodalo fandění diváků. Vítězové jednotlivých disciplín si kromě diplomů odnesli i sladké ocenění.

Za PK VZaZEM, Karel Koyš.

Vodácký kurz na Vltavě 29.6.2017

Devátý „PARAdny deň“ v Žilině 31.5.2017