Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Vodácký kurz na Vltavě

Vodácký kurz na Vltavě

29.6.2017

Sluneční konec školního roku nás opět lákal k pohodě u vody. Neodolali jsme a vydali se vstříc romantickému dobrodružství na vodáckém kurzu. Letos se vypravila naše skupina dobrodruhů do krajiny v jižních Čechách, kde se klikatí překrásná řeka Vltava. Měli jsme možnost naučit se "číst vodu", splout si slavnou „šlajsnu“ Jelení lávku pod zámkem v Českém Krumlově, posílit svaly při pádlování a užít si spoustu legrace při vodních bitvách. Ale kurz neměl jenom sportovní zaměření. Vltava protéká historickými městy Rožmberk a Český Krumlov, jejichž prohlídka vnesla do kurzu kulturního ducha. Romantickou linku pak kurzu dodaly večery u ohně, kde zaznívaly tóny kytary. Všichni odjížděli spokojení, plní zážitků a už se těší na další vodácký kurz, tentokrát na Otavě. Takže vodáčtí Kamarádi, příští rok opět Ahóóój!
Těší se, Charlie - Karel Koyš

Devátý „PARAdny deň“ v Žilině 31.5.2017