Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Úspěch prodavačů v celorepublikové soutěži

Úspěch prodavačů v celorepublikové soutěži

18.5.2017

Tento týden proběhl další ročník soutěže pro žáky, kteří vykonávají odborný výcvik v obchodním řetězci Kaufland Česká republika v.o.s. Do soutěže, která se konala na filiálce Praha-Vypich, jsme za naši školu vyslali tři zástupce a musíme říct, že jsme zvolili velice dobře. Třetí ročník oboru prodavač zastupoval Matěj Fiala a druhý ročník Gabriela Ferencová a Denisa Tvrdá. Žáci se proto v pondělí 15. 5. pořádně zapotili, aby v celorepublikové soutěži předvedli své vědomosti a praktické dovednosti.

Do soutěže bylo vybráno 40 žáků z celé republiky, kteří se utkali v sedmi disciplínách:

* vědomostní test
* kartonový řez
* rozhovor se zákazníkem
* seřazení zboží podle ceny
* jízda paletovým vozíkem
* bezpečnostní prvky u zboží
* výměna pásky u váhy

Matěj Fiala v soutěži zvítězil a Gabriela Ferencová obsadila 3. příčku!
V soutěži byli vyhodnoceni vždy tři nejlepší z každého ročníku, kteří získali zajímavé peněžité odměny. Každý soutěžící pak obdržel věcný dárek.
Děkujeme žákům za vzornou reprezentaci a blahopřejeme k úspěchu.

Květinkový den 18.5.2017

Naše žákyně postupuje do celostátního kola SOČ 16.5.2017