Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Naše žákyně postupuje do celostátního kola SOČ

Naše žákyně postupuje do celostátního kola SOČ

16.5.2017

Minulý týden se v aule Vysoké školy báňské konalo krajské kolo vědecké konference "Středoškolská odborná činnost". Do tohoto kola postoupilo osm děvčat ze třetího ročníku pedagogického lycea, které předtím zvítězily v okresním kole. Dívky obhajovaly před porotou výsledky své ročníkové práce a neztratily se ani v obrovské konkurenci, jelikož hned šest děvčat dosáhlo na stupně vítězů.

Kateřina Holešová – Rozvoj jazykových dovedností pomocí výtvarných technik (konzultant Mgr. Bojasová) - 3.místo
Joanna Guńková – Terezínské divadlo (konzultant Mgr. Manda) - 2.místo
Eliška Reichenbachová - Odkaz holocaustu na Těšínsku (konzultant Mgr. Pechová) – 3.místo
Tereza Résoová – Obnovená tradice osoblažské krajky (konzultant Mgr. Pechová) - 2.místo
Adéla Smiešková – Dobrovolnictví a senioři (konzultant Mgr. Kubátová) – 3.místo

Největšího úspěchu dosáhla Anna-Marie Slobodová, která se svou prací na téma Divadelní režie (konzultant Mgr. Manda) vybojovala 1.místo s postupem do celostátního kola.

Všem děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci a blahopřejeme k úspěchu.

Den Země 9.5.2017

Sněhuláci pro Afriku 9.5.2017