Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Úspěch našich děvčat ve finále havířovského Talentu

Úspěch našich děvčat ve finále havířovského Talentu

5.5.2017

Mezi našimi žáky je řada umělecky nadaných osobností, ať už na poli výtvarném, literárním či hudebním. Právě hudba má nezastupitelnou roli v životě žákyně Kristýny Kolárové z oboru sociální činnost a Anny-Marie Slobodové z oboru pedagogické lyceum. Obě dívky se úspěšně krok za krokem probojovávaly castingem pěvecké soutěže Talent v Havířově. Dostaly se až do samotného finále, které bylo završeno 21. dubna galakoncertem v Kulturním domě Petra Bezruče v Havířově. Odvážné soutěžící přišel podpořit také finalista Československo hledá superstar Miro Šmajda, který zasedl v porotě.
Obě dívky předvedly krásné vystoupení, za které si odnesly pochvalu poroty a v případě Kristýny také bronzovou příčku.
Oběma děvčatům blahopřejeme ke krásnému umístění a děkujeme za vzornou reprezentaci.

Naše žákyně pečovaly o zákaznice v hotelu Imperial 5.5.2017

Konverzační soutěž v anglickém jazyce 23.4.2017