Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Soutěž „Tvoříme pro radost jiných“

Soutěž „Tvoříme pro radost jiných“

9.4.2017

Dne 6. 4. 2017 proběhla v Karviné soutěž prodavačů a obchodníků s názvem „Tvoříme pro radost jiných“. Soutěže se zúčastnilo 9 dvoučlenných družstev. Účastníci si mohli vybrat z pěti témat: Zahrada plná vůní; Podmořský svět; Na vlnách hudby a Ledové království

Úkolem žáků bylo zabalit 2 dárkové předměty (krabice, láhev, váza, kniha apod.) s cílem co nejlépe zvolené téma vystihnout.
Vytvořené balíčky měli žáci vystavit tak, aby co nejvíce zaujaly a vynikly všechny zajímavosti balení a ozdob, a poté naaranžovat prezentaci balíčků. Každé družstvo pak stručně doplnilo své dílo komentářem (např. proč si zvolili dané téma, materiál atd.)

Naše žákyně z P2.A Adriana Hrebeňová a Denisa Zimonyiová si zvolily téma „Ledové království“. Přestože letos nezvítězily, děkujeme za reprezentaci naší školy a účast v soutěži!

Bc. Dagmar Bolková

Úspěch v soutěži Labyrintem ekonomie 10.4.2017

Naše žákyně předvedly své dovednosti na akci "Den pro ženu a dítě" v Brně 7.4.2017

Vítězství naší žákyně na celostátní soutěži v Praze 31.3.2017