Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Naše žákyně předvedly své dovednosti na akci "Den pro ženu a dítě" v Brně

Naše žákyně předvedly své dovednosti na akci "Den pro ženu a dítě" v Brně

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

7.4.2017

Koncem března se na brněnském výstavišti konala akce nazvaná "Den pro ženu a dítě". Naši žáci oboru kosmetické služby zde přestavovali své dovednosti ve stánku, kde líčili zájemce z řad návštěvníků. A protože se výstaviště hemžilo hlavně dětmi, zaměřovali se také na malování na obličej. Žáci si tak vyzkoušeli práci na zákaznících různých věkových kategorií, plnili nejkreativnější přání a získali zajímavé zkušenosti. Jejich stánek sklidil velký úspěch, dokonce se tvořily fronty.

Úspěch v soutěži Labyrintem ekonomie 10.4.2017

Vítězství naší žákyně na celostátní soutěži v Praze 31.3.2017