Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Vítězství naší žákyně na celostátní soutěži v Praze

Vítězství naší žákyně na celostátní soutěži v Praze

31.3.2017

Každý rok se naše žákyně oborů kadeřník a kosmetické služby účastní řady soutěží v odborných dovednostech. Pomyslným vrcholem je jarní celostátní soutěž, která se koná během pražského veletrhu World of Beauty & Spa. Letošní ročník se konal 11. března ve vyprodaném veletržním areálu a naše škola do soutěže vyslala žákyni 3. ročníku oboru kosmetické služby Petru Machovou. Její modelkou se stala krásná Alexandra Vránová ze druhého ročníku. Petře zadané téma PIN UP STYLE evidentně sedlo, jelikož obsadila úžasné 1. místo!
Blahopřejeme!

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017