Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Žáky rozesmálo Divadélko pro školy

Žáky rozesmálo Divadélko pro školy

8.2.2017

V úterý ráno navštívila naši školu dvojice herců z Divadélka pro školy. Soubor má domovskou scénu v Hradci Králové a na naši školu dojíždí pravidelně s různorodými divadelními pásmy, kterými žákům přibližuje dějiny dramatu.
Letos si herci připravili pořad s názvem Legenda V&W, v němž představili nejen historii Osvobozeného divadla, ale také obsah nejvýraznějších her. Pomocí převleků, gagů, interaktivní improvizace, zapojení žáků do hry a slavných hitů Jaroslava Ježka si zcela podmanili srdce diváků, kteří zaplnili jídelnu do posledního místečka. Smích hučel školou v obou představeních, v nichž se žáci vystřídali, a s otřásajícími se bránicemi se chvěla i celá jídelna.
Budeme se těšit na příští rok.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

Na naší škole budou týden učit zahraniční studenti 20.2.2017