Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Sportovní den

Sportovní den

5.1.2017

Konec roku patří v naší škole již tradičně sportovnímu dni. Letos se odehrával v hale ZŠ Žákovská, kde měli žáci možnost ukázat své pohybové umění v několika disciplínách. Fanoušci individuálních sportů si přišli na své u střelby na koš, parťáci si vyzkoušeli čtyřhru v badmintonu a každá třída pak sestavila celý tým pro ringo. Všechna utkání byla velice napínavá a atmosféru jim dodalo mohutné fandění diváků, mezi nimiž byli nejhlasitější "Fojtíkovci" a "Koláččin klubík". Oba fankluby pak byly odměněny dortem pro nejlepší fanoušky. Krásné tematicky zdobené dorty si pak odnesli i vítězové jednotlivých disciplín.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

Vánoční rozloučení 5.1.2017