Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Školení kadeřníků v oblasti profesionálních přípravků

Školení kadeřníků v oblasti profesionálních přípravků

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

18.10.2016

Minulý týden se zúčastnili žáci třetího ročníku oboru kadeřník a učitelé odborného výcviku dalšího školení, které poskytuje profesionální středisko Primavera Adorrana. Tentokrá se školení týkalo aplikace profesionálních vlasových přípravků, které se řadí mezi špičkovou výživu a péči. Žáci si vyzkoušeli účinky kosmetické řady firem Revlon, Be Fabulous a Echos Line, které jsou založeny na bázi keratinu, v současnosti velmi oblíbeného krému na obnovu poškozených vlasů. Součástí školení byly také nácviky střihu na cvičných hlavách s probarvením, kde byl předveden střih extravagantního bobu s velmi krátkou ofinou.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

Podzimní Proměna 11.11.2016