Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Den se sociálním pracovníkem

Den se sociálním pracovníkem

18.10.2016

V uplynulých dnech, v rámci Týdne sociálních služeb, měli studenti tříd H3.A a H4.A možnost se seznámit s náplní práce sociálního pracovníka ve vybrané sociální službě. Akci s názvem „Den se sociálním pracovníkem“ pořádala Slezská diakonie a umožnila tak nejen žákům, studentům, ale i široké veřejnosti navštívit vybranou sociální službu a získat vhled do práce sociálního pracovníka. Studenti naší školy strávili přibližně dvě hodiny v Intervenčním centru v Havířově, kde se dozvěděli, co obnáší práce v této službě, v čem spočívá atraktivita, ale i náročnost profese.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

Podzimní Proměna 11.11.2016