Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Výstava impresionismu ve Vídni aneb Viděli jsme Vincenta!

Výstava impresionismu ve Vídni aneb Viděli jsme Vincenta!

18.10.2016

V pátek 14. října se vypravila skupina žáků prvního a druhého ročníku oboru pedagogické lyceum a třetího ročníku sociální činnosti na unikátní výstavu dechberoucího umění konce devatenáctého století, která se konala ve vyhlášené výstavní síni Albertina ve Vídni. A jak se jim setkání s velikány líbilo?

"Viděli jsme obrazy Vincenta van Gogha, Paula Klee, Paula Signaca, Georgese Serauta a mnoha dalších významných představitelů světového impresionistického malířství. V Albertině nás čekal super umělecký zážitek v podobě obrazů výše zmíněných umělců a mnoha dalších. Také jsme se prošli po Vídni, viděli císařský palác, pokynula nám Marie Terezie (tedy její socha) a do toho nám svítilo sluníčko. Bylo to moc moc fajn."

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

Podzimní Proměna 11.11.2016