Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Podzimní Proměna

Podzimní Proměna

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

11.11.2016

Letos na podzim se bude konat již 4. ročník úspěšné akce s názvem Proměna. Odpoledne 22. listopadu přivítáme v našem školním salónu mladé dívky, které přijdou v doprovodu své maminky nebo tety, a tam je čekají kadeřnické a kosmetické procedury. Dámy si mohou užít zkrášlovací hýčkání zcela zdarma!

K tomu je třeba se včas zaregistrovat na emailu promena@stredniskola-sucha.cz. Registrace bude otevřená až do 15. listopadu.

A co všechno na účastnice Proměny čeká? Kromě česání, stříhání, foukání a profesionálního líčení se mohou těšit také na vytvoření fotografií, které zachytí změnu jejich vizáže.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

3. ročník přátelského víceboje 3.10.2016