Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Naši žáci pomáhali při Běhu naděje

Naši žáci pomáhali při Běhu naděje

20.9.2016

V České republice se stále více lidí věnuje běhání a mnozí z nich se také aktivně zapojují do různých běžeckých soutěží. Mezi řadou profesionálních běhů najdeme také několik výjimečných - charitativních. V Havířově každoročně pořádá magistrát města Běh naděje spojený s veřejnou sbírkou. Do akce se vždy zapojí stovky žáků z havířovských základních škol, kteří mají za úkol zaběhnout určenou trasu. Naši žáci na Běhu naděje sice tuto trasu neběželi, ale naběhali se také dost. Žáci druhého ročníku sociální činnosti totiž pomáhali s organizací celé akce a starali se o její hladký průběh, za což jim patří poděkování.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

Atraktivní kroužky v novém školním roce 20.9.2016