Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Kurz nail artu

Kurz nail artu

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

19.9.2016

Minulý týden nabídla naše škola žákyním 3. a 4. ročníku oboru kosmetické služby možnost nadstandardního rozšíření dovedností. Ve spolupráci s přední kosmetickou firmou a pražským vzdělávacím střediskem Primavera Andorrana uspořádala kurz nail artu. Žákyně se měly možnost učit od profesionálních vizážistů, vyzkoušely si účinné techniky, pracovaly s nejmodernějšími materiály a aktuálními trendy. Absolvování kurzu, který hladil žákyním Klub přátel školy, dokládá certifikát, jenž jim umožní věnovat se nail artu po skončení studia.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

Literárně-historická exkurze do Itálie 8.9.2016